Благодійники з “Карітасу” привезли до Посад-Покровського буржуйки

0
39

Днями до Посад-Покровського завітали представники РО “РМ “Карітас-Спес-Одеса”. Благодійники привезли для місцевих жителів буржуйки.
Про це організація повідомила на своїй сторінці в Інстаграмі.
У Посад-Покровському і досі немає електрики, не працюють магазини. Завдяки наданим буржуйкам люди зможуть приготувати їжу та обігріти помешкання у холодну пору року.

 Білозерка.info   Білозерка.info
БФ “Карітас” також допомагає і мешканцям Білозерської громади, зокрема, постраждалим внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Працівники РО “РМ “Карітас-Спес-Одеса” проводять реєстрацію місцевих жителів, які зазнали лиха і потребують фінансів для відновлення осель.

  • Нагадаємо, село Посад-Покровське увійшло до переліку населених пунктів, які відбудують в рамках експериментального проєкту. За сучасними стандартами будуть зведені приватні будинки, амбулаторія, громадський центр села, дитячий садок. До того, як держава допоможе відновити зруйновані оселі, місцеві мешканці можуть отримати модульні будинки. Наразі цією можливістю скористалися 240 осіб.
  • У селі Нова Зоря Білозерської громади працюють будівельні бригади із Сокальщини Львівської області. У першу чергу робітники взялися за будинки, яким був потрібен терміновий ремонт. В оселях наразі встановлюють нові вікна та лагодять покрівлю.
  • В рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом України, у Киселівці працюють будівельні бригади, які відновлюють зруйновані оселі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь