Благодійники з GEM привезли сімейні набори до Станіславської громади

0
271

Волонтери американської некомерційної організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Баффета (HGBF) вчергове надали допомогу жителям Станіславської громади.
Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.


Команда GEM HGBF доставила сімейні набори в села Широка Балка, Софіївка та Олександрівка.
Американська некомерційна організація “Global Empowerment Mission Ukraine” (GEM Ukraine) допомагає українським біженцям та громадам, починаючи з 24 лютого 2022 року. Фури від GEM Ukraine, а також одного з її найбільших донаторів Howard G Buffett Fondation – одними із перших доставляли гуманітарну допомогу до звільнених громад Херсонщини.

  • До Дніпровського старостинського округу Білозерської громади доставили гуманітарну допомогу, яку роздали 437 особам. Речі надійшли від Міжнародної Організації з Міграції, яка діє під егідою ООН. Іноземні благодійники привезли куртки, шкарпетки, шалики та ліхтарі.
  • Ювенали відвідали багатодітні та внутрішньо переміщені сім’ї у Музиківській громаді. Діти отримали від ювеналів м’які іграшки та розвиваючі ігри, які передали представники волонтерської організації “Planet of People”.
  • БФ “Незалежні люди” доставили до Білозерської громади необхідне оснащення для комунальних підприємств. Волонтери привезли 14 бензопил, які стануть у нагоді місцевим комунальникам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь