Благодійники встановили у Киселівці дитячий майданчик

0
94

У Киселівці встановили новий дитячий майданчик. Спортивно-ігровий комплекс безкоштовно виготовила і змонтувала компанія InterAtletika.

Про це йдеться на офіційному сайті Мінреінтеграції.

Село Киселівка, що входить до складу Чорнобаївської громади, вісім місяців перебувало під окупацією. Частина населення вимушена була евакуюватися до більш безпечних регіонів. Проте після звільнення люди повертаються у село, зокрема, сім’ї з дітьми. Наразі тут проживає 319 дітей.

У квітні у Киселівці побувала Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Веещук. Місцеві мешканці звернулись до високопосадовиці з проханням побудувати майданчик для дітей, аби вони мали можливість фізично розвиватися та підтримувати своє здоров’я.

Втілити мрію киселівців у життя міністерству допомогла компанія InterAtletika, яка безкоштовно виготовила і встановила спортивно-ігровий комплекс для дітей.

Задля забезпечення нормальної життєдіяльності мешканців звільнених регіонів тривають відновлювальні роботи критичної та соціальної інфраструктури Херсонщини.

Наразі до електропостачання повністю підключено вже 167 населених пунктів звільнених територій Херсонської області.

Газопостачання подається до 67 населених пунктів. Тривають ремонтні роботи газових мереж, які через пошкодження потребують відновлення.

На звільнених територіях відновлено роботу 80 закладів охорони здоров’я, з них у 12 надають медичні послуги частково дистанційно.

Також відкрито 27 відділень Укрпошти, зокрема, 19 відділень функціонують у Херсоні, та 9 відділень «Нової пошти».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь