Благодійники роздали мешканцям Чорнобаївської громади продуктові набори та хліб

0
200

Жителі Чорнобаївської громади отримали допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Місцевим мешканцям передали продукти харчування та хліб.

Про це повідомили на сторінці Adra Ukraine на Facebook.

14 лютого до населеного пункту Чорнобаївської СТГ волонтери ADRA Ukraine привезли гуманітарну допомогу. Жителям села надали 1400 продуктових наборів. 300 таких же наборів привезли до сусідніх населених пунктів. Окрім цього, волонтери доставили 2200 буханок хліба до декількох сіл громади.

Така допомога надійшла від Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme за підтримки швейцарського представництва ADRA.

Жителі Чорнобаївської СТГ отримують продукти харчування від ВПП ООН щомісяця (один набір призначений для однієї людини), а хліб – щотижня.

  • В Інгульці Дар’ївської громади продовжується відновлення приватних будинків. Учасниками програми “єВідновлення” стали 37 місцевих мешканців. Також у Лиманці ремонтують укриття в освітньому закладі. Будівельники вкладають плитку та проводять електрику.
  • У Дар’ївці приводять до ладу укриття, у приміщенні якого знаходитиметься реабілітаційний центр. Також у селі планують відбудувати дитячий садок. Навчання у ньому буде можливе лише тоді, коли дозволятиме безпекова ситуація.
  • Станіславській СТГ передали маніпулятор для трактора. Техніка надійшла до громади за співпраці з програмою DOBRE. Маніпулятором користуватимуться комунальники.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь