Благодійники привезли питну воду мешканцям Дар’ївської сільської громади

0
110

Благодійна організація Global Empowerment Mission доставила питну воду мешканцям чотирьох сіл Дар’ївської громади. Гуманітарний вантаж надійшов до Токарівки, Іванівки, Новотягинки та Микільського.

Про це повідомляють на сторінці організації у соціальній мережі Facebook.

Варто зазначити, що доставка питної води від волонтерів у міста та села Херсонщини, які через війну та підрив Каховської ГЕС опинилися на межі гуманітарної катастрофи, відбувається практично щодня. Адже саме питна вода є життєво важливим ресурсом для людей. І забезпечити населення водою – першочергове завдання як влади, так і благодійників.

  • За інформацією Херсонська ОВА, з 11 червня до Білозерської, Дарʼївської, Калинівської, Станіславської, Чорнобаївської громад, Херсона та Степанівського старостинського округу доставили понад 130 тисяч літрів питної води.
  • 14 липня благодійники доставили до Музиківської громади черговий гуманітарний вантаж. Місцевим мешканцям привезли питну воду, продукти харчування, речі та засоби гігієни.
  • Представники фонду “Об’єднання” (Херсон) передали засоби Micropur для знезараження та очистки питної води для 770 приватних домогосподарств Музиківської та Білозерської громад.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь