Благодійники привезли мешканцям Дар’ївської громади будматеріали

0
26

До Дар’ївської громади прибув черговий гуманітарний вантаж. Благодійники доставили для місцевих мешканців шифер та пісок.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

 Білозерка.info

Допомога у вигляді будівельних матеріалів для ремонту пошкодженого житла надійшла від благодійного фонду “Ранок Відродження”.

Щоб отримати відповідну допомогу, мешканцям громади необхідно звернутись до сільської ради.

  • Минулого тижня комунальне підприємство “Струмок-0912” Лиманецького старостинського округу отримало мобільну установку для очищення води.
    Обладнання надійшло від благодійного фонду “Мамай”.
  • Благодійники привезли мешканцям Білозерки будівельні набори для ремонту пошкоджених осель. Матеріали доставили волонтери центру “Проліска – Кривий Ріг”. Набори для екстреного ремонту отримали 40 мешканців Білозерки.
  • Упродовж тижня аварійно-рятувальна служба доставила до громад області гуманітарний вантаж. 40 тисяч літрів питної води та 20 палет технічної отримали жителі Великоолександрівської, Новокаховської та Херсонської територіальних громад. Зокрема,▫️до Чорнобаївської громади надійшли 5 палет із засобами гігієни для дорослих і дітей та одна палета корму для тварин.  Білозерська громада отримала ще один генератор.
  • Херсонська, Калинівська, Білозерська, Дар’ївська та Чорнобаївська громади створили комісії для приймання заяв та обстеження земельних ділянок, на яких втрачений врожай. Отримати державну допомогу за останній зможуть фізичні особи з Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь