28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Благодійники привезли до Посад-Покровського готові обіди, продовольчі набори та ремкомплекти

Майже щодня до Посад-Покровського старостинського округу Чорнобаївської громади надходять гуманітарні вантажі. Протягом минулого тижня місцеві мешканці отримали допомогу від українських та європейських благодійників у вигляді продуктів харчування та будівельних матеріалів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Чорнобаївська сільська військова адміністрація.

Гуманітарний центр World Central Kitchen щоденно привозить для мешканців Посад-Покровського по 200 порцій готових обідів. Двічі на тиждень, в рамках продовольчої програми ООН World Food Programme, до села доставляють продовольчі набори.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

З січня у Посад-Покровському почала працювати благодійна організація «За мирне небо». Бригада ремонтників почергово накривають дахи будівельним тарпауліном, щоб під час дощів не руйнувались стелі та стіни в пошкоджених будинках. Крім того, благодійники роблять поточний ремонт гаражів.

 Білозерка.info

Кожен власник домогосподарства на цьому тижні отримав ремкомплекти (20 дошок, 20 рейок, 1 лист ОSB, 10 метрів плівки, 1 балон монтажної піни).

Місцеві спеціалісти власними силами ремонтують водопровідну мережу в правій частині Посад-Покровського. Завдяки генератору в селі працює артсвердловина, яка дає можливість зробити місцевим мешканцям запас води.

Активні селяни власноруч наводять лад на вулицях. Сьогодні посад-покровці впорядкували центр села, попрацювали біля старостату та Пункту незламності.

Мешканці громади відчувають підтримку добродіїв з різних куточків України. Зокрема, жителі Вінницької та Хмельницької області привезли гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, консервації, хліба та мінеральної води. А волонтери з польського міста  Краків передали для мешканців села теплий одяг, продуктові набори та дитячі іграшки.

Серед усіх населених пунктів Чорнобаївської громади в період окупації Посад-Покровське постраждало найбільше. Внаслідок ворожих обстрілів у селі не залишилося жодного вцілілого будинку, у дворах поховані люди та розкидані касетні боєприпаси. Окрім приватних осель російські військові знищили школу, дитсадок, будинок культури, магазини, аптеки. Наразі у селі немає ні світла, ні газу.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info