Благодійники передали Станіславській громаді ємності для води

0
68

У Станіславській громаді встановлять чотири ємності для води, які привезли благодійники.
Про це повідомили у Facebook-групі “Станіславська територіальна громада”.
9 листопада представники громадської організації “Ранок відродження” за сприяння Херсонської ОВА привезли у Станіславську громаду чотири пластикові ємності для води на 5 тисяч літрів кожна.
Дві ємності встановлять у Станіславі, ще дві – у Широкій Балці та Олександрівці.

  • Мешканці Станіслава отримали гуманітарну допомогу – будівельні набори. Волонтери гуманітарної місії “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні доставили 100 ремонтних комплектів.
  •  До Чорнобаївської громади доставили гуманітарний вантаж – питну воду, консервацію, предмети особистої гігієни, гумові чоботи, човни, ємності для зберігання води, сміттєві баки, бензопили, інструмент та інвентар для благоустрою тощо. Допомогу надали за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби. Також громада отримала дві установки для очищення води.
  • Організація “Карітас-Спес-Одеса“ допомогла жительці Білозерки відновити будинок, який був пошкоджений внаслідок обстрілів та затоплення. Загалом “Карітас-Спес-Одеса” за підтримки Caritas Polska надав фінансову допомогу 39 домогосподарствам на Херсонщині. Кожен господар отримало по 51 тисячі гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь