Благодійники передали ноутбуки вчителям Дар’ївської громади

0
56

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Через складну безпекову ситуацію, заняття у школярів проходитимуть у дистанційному форматі. Для організації ефективної роботи освітян у Дар’ївській громаді благодійники передали вчителям сучасні ноутбуки.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


З 1 вересня з допомогою обладнання педагоги будуть проводити онлайн-уроки, проте згодом гаджети можна буде використовувати під час офлайн-навчання.
Отримати ноутбуки місцевим освітянам вдалося завдяки гуманітарному центру Українського православного собору Святого Андрія у Вашингтоні та керуючому Херсонською єпархією ПЦУ єпископу Нікодиму.

  • Влітку благодійники передали  автобуси до Дар’ївської та Музиківської громад. Транспортні засоби передбачені для підвозу школярів до навчальних закладів та організації літнього відпочинку дітей.
  • Днями школярі з Дар’ївської  та Білозерської громад відправились у подорож на Івано-Франківщину. У місті Яремче вони відпочиватимуть у таборі “Вільні діти”.
  • Більше ніж 1620 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 28 серпня 2023 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 503 дитини загинули та понад 1117 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 485, Харківській – 300, Київській – 129, Херсонській – 122, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 95, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь