Благодійники передали Дар’ївській СТГ дві лопати-відвали для тракторів

0
184

11 березня Дар’ївська громада отримала дві лопати-відвали для нових тракторів. Обладнання надійшло у рамках програми міжнародної технічної допомоги DOBRE за допомогою представника Global Communities.

Про це Дар’ївська сільрада повідомила у Facebook.

Лопати-відвали – це індивідуально виготовлені регульовані навіски для тракторів. Їх використовують для механізованого чищення вулиць, прибирання снігу, сміття, планування ґрунту, засипки ям тощо. Оснащення допоможе громаді у вирішенні нагальних комунальних проблем.

  • У Чорнобаївській СТГ встановили 6 камер відеонагляду за рахунок коштів Програми розвитку ООН. Також у селах Чорнобаївка, Благодатне та Киселівка встановлять пожежні гідранти. Рятувальники зможуть оперативно робити запаси води для гасіння пожеж.
  • Американський фонд GEM передав допомогу мешканцям Миролюбівки та Паришевого Білозерської ТГ. Місцеві жителі отримали сімейні продовольчі набори. У кожному боксі знаходиться борошно, макарони, цукор, крупи тощо.
  • Білозерська та Чорнобаївська СТГ, Борозенська та Високопільська громади і Антонівка отримали паливні матеріали. Допомога надійшла до громад за підтримки міжнародних партнерів. До населених пунктів доставили 750 т брикетів, 12 т вугілля і 850 куб дров.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь