Благодійники передали Дар’ївській громаді зарядні станції

0
116

Благодійний фонд “Духовне відродження” (Одеса) та БФ “Маяк відродження” (Херсон) доставили до Дар’ївської громади зарядні станції. Обладнання призначене для ФАПів, які знаходяться у зоні бойових дій.
Про це повідомили на сторінці Дар’ївської сільської ради у Фейсбуці.
Окрім того, за сприяння начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна для мешканців Понятівки, Токарівки, Іванівки та Новотягинки передали 2000 літрів бензину для генераторів. Пристрої допоможуть частково задовольнити потребу населення в електриці.

  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 1197 продуктових наборів, 7981 буханка хліба, 250 порціи‌ готових обідів та 11032 літри питної води. Також людям передали 50 гігієнічних наборів, 283 набори термобілизни, 33 шт. брезенту, 19 шт. плівок для вікон, 100 комплектів теплого одягу.
  • З 4 по 10 вересня до Дар’ївської та Білозерської громад надійшла гуманітарна допомога від Херсонського обласного гуманітарного штабу.
    Мешканці Дар’ївської громади отримали три резервуари для зберігання води.
    Тим часом до Білозерської громади привезли 20 генераторів, засоби гігієни, корм для тварин, сміттєві баки, цепи для бензопил, гумові рукавиці.
  • 25 багатодітних сімей Дар’ївської громади отримали від благодійників сонячні батареї, які допоможуть родинам стати енергонезалежними.
    Важливе екологічне обладнання доставили завдяки Голові представництва Міжнародної спільноти з міграції Ан Нгуєну та колективу організації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь