Благодійники передали Дар’ївській громаді мотокоси

0
141

20 листопада Дар’ївська територіальна громада отримала 6 мотокос для комунальних підприємств.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Мотокоси з’явилися у громаді завдяки співпраці з програмою DOBRE. Обладнання для благоустрою територій розподілять між старостатами.

Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
DOBRE надає територіальним громадам матеріальну допомогу та підтримує їх розвиток. Громади отримують підтримку у таких сферах, як стратегічне планування, фінансове управління, надання послуг, місцевий економічний розвиток, управління у кризових ситуаціях тощо.

  • Білозерська громада отримала 5 зарядних станцій потужністю 3 кВт кожна. Обладнання забезпечує холодильники з вакциною та ліками стабільним живленням у разі відсутності електроенергії, що дозволяє дотримуватися умов зберігання медикаментів.
  • Освітнім закладам Білозерської громади передали ноутбуки. Обладнання надійшло від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Загалом освітнім закладам області надали вже 1800 гаджетів.
  • Мешканці Станіслава отримали гуманітарну допомогу. Вантаж доставили волонтери місії “Проліска” завдяки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні. Люди отримали ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, сонячні лампи та каністри для води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь