Благодійники передали чергову партію ноутбуків для школярів із Білозерщини

0
377

Школярі з Херсонщини отримали ще 3200 ноутбуків від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Зокрема, гаджети надійшли до учнів з п’яти громад Білозерщини.
Про це повідомив Конгрес місцевих та регіональних влад у Facebook.
Керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін зазначив, що загалом ЮНІСЕФ надав нашій області 10300 ноутбуків для навчання дітей.

“Першочергово ноутбуки отримають діти, які не мають технічних засобів для дистанційного навчання”, – запевнив очільник Херсонщини.

Начальник Херсонської РВА Михайло Линецький розповів нашому виданню про кількість ґаджетів, якими держава забезпечила учнів району.

“Під час виїздів адміністрації ХРВА до громад місцеві керівники освіти зазначили, що потреба у ноутбуках та планшетах для учнів закрита на 88-90 відсотків”, – розповів керівник

Начальник Станіславської СВА Олександр Бабуцький повідомив, що з останньої партії допомоги від ЮНІСЕФ до громади надійшов 91 ноутбук.

Наразі найбільше дітей на Херсонщині залишається у Комишанах, Білозерці, Зимівнику та Приозерному – близько 400 осіб.

  • 1 квітня стартувала акція “Вишивана Херсонщина”. До участі у культурному проєкті запрошують усіх, хто вміє вишивати. Акція з нагоди Дня вишиванки триватиме до 16 травня.
  • Мешканцям Херсонщини, чиї оселі були пошкоджені через підрив росіянами Каховської ГЕС, надаватимуть побутову техніку. Люди зможуть отримати мікрохвильовку, сушарку, пральну машину або холодильник.
  • Юні мешканці Херсонщини, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій, мають право на одноразову грошову допомогу на оздоровлення і психологічну реабілітацію. Розмір виплати не перевищує 20 тисяч гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь