Благодійники надали електровелосипеди ЦНАПам громад Білозерщини 

0
517

Працівники Центрів надання адміністративних послуг у Білозерській, Дар’ївській, Музиківській, Станіславській та Чорнобаївській громадах отримали електровелосипеди.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Також електротранспорт надійшов до ЦНАПів Борозенської, Кочубеївської, Милівської, Бериславської та Херсонської ТГ. Загалом громади Херсонщини отримали 15 електровелосипедів.

Транспортні засоби передала організація «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у межах ініціативи «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4) — проєкт Агентства США з міжнародного розвитку.

Завдяки отриманій допомозі працівники установ зможуть швидко пересуватись та перевозити потрібний вантаж, а місцеві мешканці отримуватимуть більш якісні адміністративні послуги.

  • У Херсонській області почне працювати мобільна гінекологічна клініка. Спецавтівка надійшла від UNFPA. Автомобілі вдалось закупити за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії.
  • Станіславська громада отримала сівалку та дискову борону. Сільськогосподарською технікою користуватиметься комунальне підприємство для проведення посівної кампанії.
  • Чорнобаївському ЦНАПу передали сервіс “Мобільний адміністратор”. Завдяки комплекту портативної техніки фахівці можуть проводити виїзні прийоми громадян, які не можуть відвідати установу самостійно. Обладнання та автомобіль високої прохідності надійшли від USAID і швейцарсько-української Програми EGAP.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь