22.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Благодійники із західної України допомагають найбільш постраждалим селам Білозерщини

Волонтери з Івано-Франківська ремонтують покрівлі зруйнованих осель у Таврійському – одному з найбільш постраждалих населених пунктів Білозерської громади.
Інформація про це з’явилася на сторінці Білозерської військової адміністрації у Фейсбуці.
«Правдинський старостат отримав підтримку з Івано-Франківщини. Бригада з вісімнадцяти чоловік почала виконання робіт з тимчасового накриття зруйнованих дахів у Таврійському. На даний час перетягнуто тентами чотири дахи. У планах благодійників перекрити всі будинки, в яких пошкоджені покрівлі», – розповів начальник Білозерської військової адміністрації Ігор Острівний.

 Білозерка.info  Білозерка.info

За словами старости Правдинського стростинського округу Любов Шевченко, до війни у Таврійському проживало понад півтисячі осіб. Сьогодні тут мешкає 67 людей. Внаслідок ворожих обстрілів зі 150 будинків 95% осель були серйозно пошкоджені. Українські військові евакуювали з Таврійського майже усе місцеве населення.
Сьогодні люди поступово повертаються у село, хоча поки що тут немає ні світла, ні води, ні газу. Рятують генератори, отримані від волонтерів, та гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування та будівельних матеріалів. Зокрема, мешканці Таврійського отримали матеріали для тимчасового ремонту осель, буржуйки та паливні брикети.

Наразі комісія з технічного обстеження об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації Білозерської селищної ради проаналізувала стан 35 будинків у Правдиному. Більшість з осель потребують капітального ремонту.

Гуманітарна допомога від благодійників із західної України надходить і до Станіславської громади. Волонтери з християнської євангелістської церкви, що на Рівненщині, та активісти руху «Safe» ремонтують будинки в Олександрівці, пошкоджені через удари армії рф. Наразі полагоджено покрівлі 25 осель.
Благодійники з Рівненської області доправили дві вантажівки будматеріалів та обіцяють допомагати мешканцям Станіславської громади і надалі. Незабаром прибуде нова волонтерська місія, яка продовжуватиме ремонтні роботи.

 Білозерка.info
Щоб зафіксувати пошкодження майна власникам такої нерухомості необхідно звернутися до місцевого ЦНАПу, надати паспорт, заяву про пошкодження,
талон-повідомлення від поліції про відкриття кримінальної справи проти окупантів через руйнування, документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info