20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Благодійники доставили у Чорнобаївську амбулаторію обладнання та меблі

У Чорнобаївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини доправили медичне обладнання та меблі. Матеріальну базу закладу поповнили благодійники.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

 «До Чорнобаївської амбулаторії привезли чотири сечові аналізатори, два мікроскопи, три центрифуги, шафи для медпрепаратів, дуже зручні крісла для забору аналізів та отримання пацієнтами внутрішньовенних ін’єкцій», – повідомила головний лікар Білозерського центу ПМСД Ірина Чорі.

 Білозерка.info

Також у переліку отриманого обладнання  – штативи для крапельниць, аналізатори холестерину, інвалідні візки та ходунки.

Отримання обладнання та меблів стало можливими завдяки співпраці Херсонської ОВА з благодійною організацією  «Божії приховані скарби» та міжнародною організацією Rotary International.

Вчора Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала автівку “швидкої” від благодійників з України та Чехії. Саме цей медзаклад щодня рятує наймолодші життя на всій Херсонщині. Відтепер лікарня має машину, обладнану всім необхідним, аби надавати амбулаторну допомогу діткам, які мають хронічні захворювання.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, із 25 січня припиняють свою роботу медичні заклади в тимчасово окупованій Каховці на Херсонщині. Таке рішення ухвалили російські загарбники. По медичну допомогу мешканців Каховки й сусідньої Нової Каховки вже скеровують до Скадовська, Новотроїцького, а також до окупованого Криму.

У Каховській центральній міській лікарні імені родини Панкеєвих станом на 24 січня не залишилося жодного пацієнта. Частина з них звільнилася, інших – примусово “евакуювали” до інших лікарень на окупованій частині Херсонщини. Співробітники Каховської центральної міської лікарні й Каховського міського центру первинної медико-санітарної допомоги відмовилися від запровадженої окупантами “евакуації”. А місцевих хворих росіяни вже скеровують на лікування до Новотроїцького Генічеського району, Скадовська, а також до Сімферополя. Однак доїхати до цих міст із Каховки зараз надзвичайно складно: жодного автобусного сполучення між ними немає, а для проїзду через численні російські блокпости на власному транспорті треба мати пропуск.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info