Благодійники доставили станіслацям гуманітарний вантаж

0
141

Чергова партія гуманітарної допомоги відправилася до Станіславської громади. Про це у Телеграмі інформує Херсонська ОВА.
Гуманітарний вантаж сформували відповідно до потреб мешканців громади. Так, кожна сім’я може отримати те, що їй потрібно. Крім того, якщо в родині є діти – гуманітарний пакет містить додатково містить антисептики, вітаміни, памперси та м’які контейнери.
Допомогу розподілили відразу після її надходження.

Видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини триває. Як повідомляє Херсонська ОВА, вчора, 1 серпня, мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 747 продуктових наборів, 9250 буханок хліба, 40846 літрів питної води, 250 порцій гарячих обідів, 1451 гігієнічний набір, 1534 матраців, 1532 комплектів постільної білизни та інше. Також люди отримали 57 будівельних наборів, 39 OSB-плит.

  • За інформацією Станіславської СВА, протягом двох днів працівники КП “Надія” ліквідовували пориви водомережі у Станіславі та Широкій Балці. 1 серпня водопостачання відновили.
  •  До Чорнобаївки прибула партія гумдопомоги. Місцевим мешканцям доставили продуктові та гігієнічні набори, одяг, ковдри, м’які контейнери, вітаміни, антисептики, а також павербанки та радіоліхтарі.
  •  В межах державної програми “Пліч-о-пліч”, ремонтні бригади з різних куточків країни, здебільшого на волонтерських засадах, долучаються до відбудови Херсонської області. Зокрема, село Благодатне буде відбудовувати Одещина. За інформацією Одеської ОВА, на даний час укладено 25 договорів у населених пунктах Чорнобаївської територіальної громади

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь