Благодійники доставили сімейні набори до Микільського та Понятівки

0
160

Мешканцям Микільського і Понятівки доставили допомогу від американських благодійників.
Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.


Гуманітарний вантаж передав американський фонд Global Empowerment Mission. Місцеві мешканці отримають сімейні та гігієнічні набори.
Також до Комишан Херсонської громади привезли партію питної води. Відповідна проблема в населеному пункті поки що не вирішена.

Благодійники продовжують допомагати мешканцям Херсонщини, незважаючи на небезпеку та обстріли.

  • Станіславська громада отримала автомобіль та причеп з установкою для очищення води. Обладнання з’явилося завдяки співпраці з ГО “Ротарі Клуб Україна Єдність”. За допомогою установки можна очистити до 12 тонн води з артезіанських свердловин або відкритих водойм.
  • Днями Херсонщина отримала 15 тонн продуктів харчування. Гуманітарну допомогу передала німецька громадська організація Freunde Helfen! Konvoi та молдовська компанія Regen & Ra за сприяння Посольства України у Республіці Молдова. Продукти розподілять між жителями деокупованих громад.
  • У Станіславському ЦНАПі розширився перелік послуг, які можуть отримати мешканці громади. До нього увійшли шеринг документів засобами порталу “Дія”, оформлення документів на компенсацію за безоплатне розміщення ВПО “Прихисток”, послуги ветеранам війни та членам їх сімей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь