Благодійники доставили гуманітарні вантажі до Дар’ївської, Чорнобаївської та Музиківської громад 

0
101

Потік благодійної допомоги мешканцям звільнених населених пунктів Білозерщини не припиняється. Нещодавно гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування, питної води і технічних засобів прибув до Дар’ївської, Чорнобаївської та Музиківської громад.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
За сприяння Херсонського обласного гуманітарного штабу у період з 21 по 27 серпня у Новорайську, Новокаховську, Херсонську та Музиківську громади привезли 41109 літрів питної води і 10 палет технічної води.
У Дар’ївську громаду благодійники доставили металевий човен і єврокуб. До Музиківської громади надійшли 115 наборів інструментів, 5 бензопил, 2 установки Керхер для мийки, 50 кілограмів зварювальних електродів, біг-беги та мішки, миючі засоби, продукти харчування, корм для тварин, респіратори, гумові чоботи, пакети для сміття. Також нещодавно мешканці Східного, Загорянівки та Шкуринівки отримали 12 тонн питної води.

До Чорнобаївської громади благодійники привезли 3 ємності для води, шланги, гумові рукавиці, інструменти, аптечки та продукти харчування.

  • 30 серпня волонтери гуманітарного центру “Проліска-Кривий Ріг” доставили до Білозерської громади будівельні матеріали. Допомогу тримали 53 родини.
  • Майстри із Сокальщини, що у Львівській області, допомагають у відбудові села Нова Зоря Білозерської громади. Наразі будівельники завершили ремонт дев’яти приватних осель.
  • На минулому тижні мешканці Білозерської громади отримали понад півтори тисячі продуктових наборів від WFP in Ukraine.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь