Благодійники доставили до Білозерки 300 OSB-листів

0
175

Мешканцям Білозерки надали гуманітарну допомогу у вигляді будівельних матеріалів для ремонту домівок.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


Волонтери центру “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні передали жителям Білозерки 300 OSB-листів.
Також благодійники доставили херсонцям 100 будівельних наборів для екстрених ремонтів пошкодженого житла. Крім того, фахівці центру “Проліска” надають жителям звільнених громад області психологічну допомогу.

  • Учора мешканці Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 2495 продуктових наборів, 2400 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів, 3600 банок консервів, 500 кг цукру, 500 літрів олії та 17800 літрів питної води. Також людям передали 356 ОСБ – листів, 420 гігієнічних наборів, 14 будівельних наборів, 8 плівок для вікон, 10 од. брезенту, 400 дошок, 251 од. бруса, 2 буржуйки, 66 ковдр, 45 матраців та 59 наборів постільної білизни.
  • Днями благодійники доставили до Білозерської громади продукти харчування та протигази. Станіславська громада отримала генератори та продукти. Також продуктові набори привезли до Музиківської громади.
  • Нещодавно на Херсонщині Обласний гуманітарний штаб отримав 15 тонн продуктів харчування.  Гуманітарний вантаж складається з 1,5 тисячі коробок з борошном, макаронами, горохом, олією тощо. Допомогу передала німецька громадська організація Freunde Helfen! Konvoi та молдовська компанія Regen & Ra за сприяння Посольства України у Республіці Молдова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь