Благодійники допомогли у відновленні водопостачання у Білозерській громаді

0
131

У Білозерській СТГ продовжують ремонтувати водогінні мережі, які були пошкоджені через ворожі обстріли. У цьому громаді зокрема допомагає ГО “Південна стратегія розвитку”.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Благодійники передали місцевим комунальникам пластикові труби, набори хомутів, муфт, засувок та насосів для виконання ремонтних робіт і заміни застарілого обладнання.

  •  У січні 2024 року до “Армії відновлення” у Дар’ївській громаді долучились 25 працівників. Робітники виконують розвантаження та видачу гумдопомоги, ведуть її облік, прибирають територію, здійснюють розвантаження та доставку дров, ремонтують приміщення.
  •  Лікарі від громадської організації CASERS відвідали Дар’ївську, Бериславську, Новорайську громади. За 4 дні медичні консультації отримали 92 пацієнти. У селах місцевих мешканців приймали терапевт та невропатолог.
  •  У Дар’ївській громаді працюють соціальні пральні. Першочергово скористатися відповідними послугами можуть маломобільні люди та хворі, за якими наглядають соціальні працівники. У пральнях є три потужні пральні машини, три сушарки, пральні та миючі засоби тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь