Благодійники допомагають відновити роботу комунального підприємства Музиківської громади

0
107

Музиківська громада почала отримувати вантажі в рамках проєкту “Стабілізаційна допомога постраждалим від війни громадам”, що реалізується за підтримки USAID.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
Допомога направлена на відновлення роботи комунальних підприємства та ремонт системи опалення місцевої амбулаторії. У рамках проєкту громада отримає 4 ноутбуки, 5 насосів, 134 3-метрових труб, газовий котел на 30 кВт та 32 радіатори.
Окрім того, Музиківська громада отримує допомогу в рамках програми DOBRE – на підтримку харчової безпеки освітніх закладів та посилення місцевих комунальних підприємств.
КЗ “Східненський ліцей” Музиківської сільської ради одержав від благодійників два холодильники, морозильну камеру, мікрохвильовку, два електрочайники, сім термосів з нержавіючої сталі для зберігання гарячої їжі (на 10 л), термос з краном для гарячих напоїв (на 10 л), ємність з краном для питної води, два столи з нержавіючої сталі (для розробки риби та для приймання продуктів).
До пакету технічної допомоги від DOBRE для комунальників увійшли свердловинні насоси, мотопомпи для брудної води, пластикові ємності для води, металеві каністри для зберігання палива, набори інструментів, електроприлади та інше обладнання.
Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 1620 продуктових наборів, 4417 буханок хліба, 15348 банок консерви, 14080 літрів питної води. Також людям передали 50 ремонтних наборів, 300 OSB-листів, 328 листів шиферу, 250 гігієнічних наборів, 60 тонн паливних брикетів, 25 кубометрів дров, 60 портативних газових балонів, 250 мініплит.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь