Благодійний фонд “Мангуст” допоміг закупити матеріали для ремонту водомережі у Дар’ївській громаді

0
137

Дар’ївські комунальні підприємства “Розлив” та “АкваДар” закупили комплект матеріалів для ремонту системи водопостачання.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Кошти у сумі 60 тис. грн надав благодійний фонд “Мангуст”. На цю суму придбали комплект матеріалів для реконструкції існуючої мережі водопостачання багатоквартирних будинків.
Завдяки благодійникам у Дар’ївці проведуть закільцювання водопроводу протяжністю 250 метрів. Це дозволить забезпечити достатнім тиском мережу та безперебійно подавати воду.

  • На території Дар’ївської громади протягом наступних двох місяців відбудуться заходи в рамках проєкту “Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях” БФ “Карітас Кривий Ріг”. Благодійники профінансували частину оснащення для реабілітаційного центру в одній з амбулаторій громади.
  • Дар’ївська сільська військова адміністрація відкриє у громаді мережу соціальних пралень. Кошти на реалізацію відповідного проєкту виділив “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”. На кошти благодійників вже придбані три потужні пральні машини, які розраховані на 12 кг білизни (вартістю 126 тис грн кожна), і три сушарки (50 тис грн кожна).
  • На території Білозерської громади триває робота, спрямована на підвищення рівня безпеки населення. У 2023 році тут відремонтували 3 укриття та встановили 8 захисних споруд. Бетонні укриття біля двох зупинок громадського транспорту у Білозерці облаштовані біг-бегами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь