Благодійний фонд “Карітас” допомагає білозерцям

0
60

БФ “Карітас” допомагає мешканцям Білозерської громади, які постраждали внаслідок теракту на Каховській ГЕС.

Про це повідомляє Caritas Spes Odessa на своїй сторінці в Інстаграм.

Оформленням допомоги для відповідної категорії населення займаються  представники БФ УГКЦ “Карітас”. А саме – відділення фонду з Одеси та Польщі.
Працівники РО “РМ “Карітас-Спес-Одеса” проводять реєстрацію місцевих жителів, які зазнали лиха і потребують фінансів для відновлення осель.

 Білозерка.info  Білозерка.info   Білозерка.info
Через деякий час всі зареєстровані отримають грошову допомогу.
Карітас України (лат. Caritas, «Милосердна Любов») — благодійна організація Української греко-католицької церкви, яка надає допомогу потребуючим, незалежно від їх віровизнання, національності або соціального статусу.

  • Мешканці Херсонщини отримали гігієнічні набори в рамках ініціативи “Ми поруч” лінія магазинів EVA та благодійний фонд “Восток SOS”. Гуманітарну допомогу привезено мешканцям Херсона, Білозерки, Комишан, Садового, Козацького, Дар’ївки, Інгульця та Понятівки.
  • 20 серпня мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 61 продуктовий набір, 11650 буханок хліба, 9000 банок консерви, 250 порцій готових обідів та 1560 літрів питної води. Також людям передали 9 будівельних наборів та 89 гігієнічних наборів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь