Більше, ніж планували: на Херсонщині засіяли поля зерновими

0
115
Фото: з відкритих джерел

Аграрії Херсонщини продовжують сіяти ярі зернові, зернобобові та технічні культури. Станом на 30 травня залучено майже 4,3 тис. гектарів сільськогосподарських площ з прогнозованих 8 тис. у Музиківській, Білозерській, Дар’ївській та Чорнобаївській громадах.

Цю інформацію на запит нашого видання надали в Управлінні економічного, агропромислового та просторового розвитку територій, інвестицій та житлово-комунального господарства Херсонської РВА.

Так, у Білозерській громаді вже посіяли ярі зернові та зернобобові на 965 га з запланованих 4,1 тис. гектарів:

  • ячмінь – 237 га
  • горох – 532 га
  • кукурудза – 88 га
  • просо – 100 га

Майже дві тисячі гектарів в громаді вже засіяно технічними культурами. Прогнозується використати площу в понад 2,6 тис. гектарів.

«Наразі ярі зернові та зернобобові посадили у Музиківській громаді на 1,1 тис. гектарів, хоча прогнозували залучити 660 гектарів. З них ячменем засіяно 511 гектарів, горохом – 611. Показники понаднормові, планувалося менше», – йдеться в повідомленні.

Чорнобаївська громада поки посіяла ярі зернові та зернобобові на площі в майже півтора гектара – всього під ці культури запланована посівна площа у 2700 гектарів. Там вирощують пшеницю та тритикале, ячмінь та горох.

Так само в Дар’ївській громаді. Окрім цих культур, поля засіяли також кукурудзою та просом.

Технічні культури – соняшник та гірчиця, – посіяні у Чорнобаївській СТГ. Загалом технічні культури засіяні у Херсонському районі на площі майже в 12 тис. гектарів, що більше прогнозованого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь