20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Більше 20 питань вирішили депутати Білозерської ОТГ

 Білозерка.info

Більше 20 питань життєдіяльності ОТГ розглянули депутати під час чергової сесії Білозерської селищної ради, яка відбулася 26 січня 2018 року.

Зокрема було розроблено і затверджено положення про відділ з питань соціальної роботи і надання соціальних послуг, затверджено положення про ЦНАП, відділ освіти, відділ земельних ресурсів тощо, повідомляє Білозерка.ua.

Також було розглянуто питання надання ділянок для мешканців восьми населених пунктів, які входять в Білозерську об’єднану територіальну громаду, прийнято рішення про проведення інвентаризації земель під комунальними установами – майновими комплексами шкіл і ясла-садочків.

Депутати ОТГ також прийняли положення про проведення громадських слухань, на яких будуть оприлюднюватися пропозиції і зміни до генерального плану громади, та положення про оплачувані громадські роботи із благоустрою ОТГ.

Крім цього, до складу ради було внесено ще одну штатну одиницю працівника, який буде відповідати за охорону праці, легалізацію бізнесу та робочих місць.

Одним з найбільш важливих стало питання про організацію харчування учнів Білозерської багатопрофільної гімназії імені Печерського. Тут буде запроваджено пілотний проект для харчування понад 500 учнів гімназії спільно з україно-литовською компанією ТОВ «Рамедас-Україна». Плата за харчування становитиме 13 гривень в день, з яких 10 гривень будуть платити батьки, а 3 гривні – селищний бюджет. За дітей-пільговиків бюджет буде оплачувати 100%.

Також на сесії депутати затвердили програму розвитку інфраструктури селищної ради. Згідно з нею у 2018 році планується провести ряд робіт із термосанації будівель на території ОТГ, а саме: Білозерської багатопрофільної гімназії, школи №2, Томинобалківської ЗОШ, ясла-садочків №4 і №5.

– Це перші об’єкти, які ми будемо подавати на фінансування з Форду регіонального розвитку, – зазначила Білозерський селищний голова Антоніна Чередник.

Останнім питанням депутати селищної ради звільнили від сплати земельного податку в 2018 році всі бюджетні установи, дошкільні, шкільні та позашкільні навчальні заклади, а також підприємства та установи комунальної власності Білозерської селищної ради.

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info