Більше 1000 раків із браконьєрських сіток вилучили херсонські поліцейські

0
163

Під час відпрацювання акваторії озера Погоріле-друге, що входить до території Національного природного парку “Нижньодніпровський”, правоохоронці виявили та вилучили 30 раколовок загальною довжиною 242 метри.

Про це у Телеграмі повідомила поліція Херсонської області.

До незаконних знарядь лову потрапили риба (сом, карась, бичок, лин, щука, тарань) та більше тисячі раків. Водні біоресурси правоохоронці повернули до природнього середовища. Відповідним чином поліцейські попередили завдання збитків державі на суму 2974125 гривень.

Крім того, в акваторії річки Інгулець поліцейські виявили 18 сіток загальною довжиною більше одного кілометра. До пастки браконьєрів потрапили 12 сазанів, 48 карасів, 2 соми, 5 лящів, тарань, окунь. Рибу в живому вигляді випустили до водойми. Таким чином поліцейські попередили завдання збитків державі на суму майже 150000 гривень.

Також у Білому озері правоохоронці дістали з води 5 браконьєрських сіток загальною довжиною 390 метрів. У знаряддях лову була різна риба, яку випустили до водойми. Сума збитків, яким запобігли поліцейські, склала 205129 гривень.

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції нагадують, що до 16-го червня 2024 року на території Херсонської області діє весняно-літня нерестова заборона на вилов водних живих біоресурсів.

Крім того, на Херсонщині заборонено вихід і перебування суден та інших плавзасобів на водних об’єктах. Заборона поширюється на всі види плавзасобів – спортивні судна, рибацькі, розважальні тощо. Виняток – судна спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших військових формувань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь