Більш ніж 9 тисяч господарств Херсонщини отримали тверде паливо

0
183

На Херсонщині понад 9 тисяч домогосподарств вже забезпечені паливною деревиною.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.
Cтаном на початок січня 2024 року 19 585 господарств у 18 громадах Херсонської області потребують твердого палива. Однак допомога вже надійшла до 9325 домогосподарств.
Громадам передають різні види твердого палива: деревину паливну, вугілля, брикети, дрова, пелети. Окрім цього, господарствам надають необхідну кеш-підтримку.
До громад доставляли паливо такі міжнародні організації як Фонд міжнародної солідарності, Благодійний фонд SaveUA, Чеська гуманітарна організація “Людина в біді”, Данська рада у справах біженців, Товариство Червоного Хреста України та інші.

Начальник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький повідомив, що робота над забезпеченням населення району паливною деревиною продовжується.

“Постачання паливних брикетів, вугілля, пелетів у громадах нашого району відбувається щодня. Тим, хто потребує, надають необхідну допомогу і волонтерські організації, і благодійні фонди. Також закуповуються подібні матеріали на кошти місцевих бюджетів”, – повідомив керівник.
  • У 2023 році у Білозерській громаді відремонтували 3 укриття та встановили 8 захисних споруд. Також селищна адміністрація купила 5 комплектів габіонів. 2 з них поставлять у Білозерці, по одному – у Велетенському, Кізомисі та Ромашковому.
  • Аграрії Херсонщини зможуть отримати модульні склади для зберігання сільськогосподарської продукції. Місткість модульних зерносховищ – 300, 500 та 1000 тонн. Фермерам передадуть 244 склади.
  • Домогосподарства на Херсонщині, що постраждали від російської агресії, можуть безоплатно отримати насіння овочів для весняної посівної. Проєкт реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь