27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерською селищною радою розроблено концепцію розвитку прибережної зони

 Білозерка.info

Вигідне географічне розташування озера Біле та сприятливі кліматичні умови в регіоні сприяють розвитку потужного рекреаційного комплексу в Білозерській громаді. Спеціалісти селищної ради розробили концепцію розвитку прибережної зони, з якою ви можете ознайомитись нижче. Розбудова рекреаційної зони передбачає створення комфортного місця відпочинку, як для місцевих жителів, так і для туристів. Розміщення спортивних та оглядових майданчиків, обладнаних місць для риболовлі, басейну з шезлонгами нададуть змогу тихого або активного відпочинку, залежно від ваших вподобань. А наявність очищених природних джерел зроблять дозвілля не тільки активним, а й оздоровчим.

Якщо у вас є власні пропозиції щодо розвитку прибережної зони, ми з радістю приймемо їх до уваги. Пропозиції залишайте у коментарях або надсилайте на пошту posbel@ukr.net з темою «Моє бачення розвитку прибережної зони озера Біле».

 Білозерка.info

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info