27.8 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Білозерському підприємцю Андрію Спіцину оголошено подяку голови ОДА

31 серпня у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбувся святковий концерт з нагоди Дня підприємця.

На захід завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Також були присутні представники обласної та місцевої влади, керівники департаментів та служб, місцеві підприємці, у т.ч делегація з Білозерського району.

«Наші херсонські підприємці є тією рушійною силою, яка дозволяє робити реформи, дороги, дитячі садочки. Я вдячний всім нашим підприємцям, які, не дивлячись на такі виклики в нашій державі, все одно йдуть вперед, працюють, створюють робочі місця, дають нам ВВП. Сьогодні ми дякуємо їм за це», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

За значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця подяку голови обласної державної адміністрації урочисто було оголошено Спіцину Андрію Миколайовичу підприємцю із смт Білозерка.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у підприємницькій діяльності.

Джерело: сайт Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info