28.7 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерських хлопців та дівчат запрошують на службу в поліцію

 Білозерка.info

Білозерське відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області запрошує на службу в поліцію громадян України від 18 років, які мають посвідчення про приписку до призовної дільниці або пройшли дійсну військову службу в Збройних Силах України (офіцери запасу ЗС), мають середню, спеціальну або вищу освіту та добре здоров’я.

Прийнятим на службу виплачується грошове забезпечення, з подальшим зростанням в залежності від терміну служби.

А також:
– можливість направлення для вступу на безкоштовне навчання до вищих навчальних закладів держави в системі МВС, з послідуючим висуненням на офіцерські посади;
– забезпечення форменим одягом;
– при вислузі 25 років – право на пенсію.

Для більш детального ознайомлення з особливостями служби необхідно звернутися за адресою: смт. Білозерка, провул. Торгівельний, 11, щоденно з 9.00 до 18.00 (неділя вихідний).

При собі потрібно мати паспорт та військовий квиток. Телефон для довідок: 0501848919

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info