8 C
Kherson
Вівторок, 28 Листопада, 2023

Останні новини

Білозерських школярів навчили правилам поводження з вибухонебезпечними предметами

Голова ГО «Українська Єдність» Ігор Кравець на днях відвідав білозерські заклади повної загальної середньої освіти, де провів лекції на тему “Вибухонебезпечні предмети”. Ігор Кравець є діючим старшиною української армії та учасником АТО, тому про небезпечність знахідок боєприпасів він знає не з чуток.

За допомогою зразків боєприпасів школярів ознайомилися з вибухонебезпечними предметами часів минулих війн та сучасності, ознаки, за якими їх можна визначити.

Під час перегляду фільму «Небезпечна знахідка» учні дізналися про вражаючі наслідки, до яких може призвести здетонування боєприпасів, місця, де найчастіше їх знаходять тощо.

Ігор Кравець навчив школярів алгоритму дій у разі виявлення невідомих предметів. Насамперед треба телефонувати 101, не чіпати підозрілу знахідку, огородити її місце знаходження та нікого туди не підпускати.

«Сподіваюся, що учні раз та назавжди засвоять усі правила безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами,- наголосив Ігор Кравець, –  а значить, надзвичайних подій в їх житті не буде».

Зазначимо, що всі боєприпаси, які демонструвалися школярам були знайдені на території Херсонської області.

Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info