3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Білозерських школярів будуть годувати литовці

Білозерська селищна рада уклала договір з ТОВ «Рамедас-Україна» на надання послуг з організації харчування школярів на суму 124 000 гривень.

Про це сказано в договорі, опублікованому на порталі Prozorro.

Передбачається, що за ці гроші компанія протягом року буде годувати учнів Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я.Печерского. Один обід, згідно з договором, коштуватиме 13 гривень.

У договорі також вказано, що він підписаний на підставі меморандуму між компанією і Білозерської ОТГ.

Відомо, що 17 січня відбулася зустріч представників компанії ТОВ «Рамедас-Україна» з керівником ОТГ Антоніною Чередник, представниками селищної ради та директорами шкіл, на якій вони обговорили перспективи харчування в школах.

Також відомо, що зазначена компанія вже надає подібні послуги в Музиківської ОТГ.Засновником ТОВ «Рамедас-Україна» є ЗАТ «РАМЕДАС» (UAB “RAMEDAS) з Вільнюса. Кінцевими бенефіціарами є громадяни Литви Віталіуса Бесакірскас і Лаурінас Шуляускас.

 

За матеріалами: most.ks.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info