18.8 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський суд скасував Рішення про зменшення єдиного податку

 Білозерка.info

Білозерською селищною радою 05 липня 2017 року було винесено Рішення № 202 яким «Фіксована ставка єдиного податку для фізичних осіб – підприємців усіх видів господарської діяльності, що належать до другої групи платників єдиного податку, встановлюється з розрахунку на календарний місяць у розмірі 10%  мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.». Про що Білозерка.info вже повідомляла своїх читачів!

 Білозерка.info

Данне рішення повинно було вступити в силу з 01 січня 2018 року.

Звертаємо увагу, що відповідно до ст. 293 Податкового Кодексу України, фіксована ставка єдиного податку встановлюється для другої групи платників єдиного податку – у межах до 20 % розміру мінімальної заробітної плати.

Але, Постановою Білозерського районного суду Херсонської області від 07 серпня 2017 року по справі № 648/2151/17, Рішення Білозерської селищної ради №202 від 05.07.2017 року скасовано в частині зменшення ставки єдиного податку.

Отже, платники податків на ІІ групі, і так в непрості часи, змушені й надалі сплачувати повну ставку в розмірі 20 % коли в інших областях України вже давно врегульовано це питання та створено сприятливі умови для ведення підприємницької діяльності.

Але нам залишається надіятись на оскарження рішення суду та його скасування.   

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info