13.3 C
Kherson
Неділя, 17 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський райвійськкомат запрошує на навчання

 Білозерка.info

Білозерський районний військовий комісаріат запрошує на навчання до військових закладів вищої освіти, навчальних підрозділів закладів вищої освіти Міністерства оборони України.

Кандидатами для зарахування можуть бути громадяни України, які мають документи державного зразка про повну загальну середню освіту, віком від 17 до 21 року, а також ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, віком до 23 років. Кандидати повинні бути придатними до служби за станом здоров’я; мати достатній рівень фізичної підготовки, відсутність судимості.

Привілеї навчання у військових закладах вищої освіти: безкоштовне навчання, повне державне забезпечення, високий рівень отриманих знань, отримання військової і вищої цивільної  освіти, державне забезпечення продовольством, речовим майном, безкоштовне проживання, медичне обслуговування на час навчання, стовідсоткове працевлаштування.

Навчання в військових начальних закладах – це прояв патріотизму, впевненості у майбутньому, престиж, професіоналізм та отримання вищої освіти БЕЗКОШТОВНО.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: Білозерка, вул. Кооперативна (Михайлевського), буд. 29.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info