28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський район відвідала місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста

 Білозерка.info 20 вересня Білозерський район з робочим візитом відвідала місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста, яка провела моніторинг та ознайомилася з умовами проживання вимушених переселенців зі Сходу України в гуртожитку с.Велетенське.

  Також представники місії провели зустріч з головою райдержадміністрації Віктором Романовим та зазначили що мета візиту, перш за все, полягає в тому, щоб вивчити та оперативно надавати гуманітарну допомогу тим, хто її потребує найбільше, а також створення умов для розвитку потенціалу людей, де працює організація.

  В ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та досягнуто домовленостей, що невдовзі вимушені переселенці с. Велетенського отримають перший транш гуманітарної допомоги.

джерело: офіційний веб-сайт Білозерської РДА

  Довідково: Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) – незалежна та нейтральна організація, яка займається забезпеченням захисту і надання допомоги постраждалим в результаті збройних конфліктів та нестабільних внутрішніх ситуацій. Відповідно до мандату, який надано МКЧХ світовою спільнотою, організація надає допомогу особам, що знаходяться під вартою, хворим, пораненим та цивільним особам, що постраждали в результаті збройного конфлікту, керуючись принципом неупередженості

  Штаб-квартира МКЧК знаходиться у м. Женева (Швейцарія), а представництва організації, де у загальній кількості працюють більш ніж 12 тисяч осіб, розміщені майже у 80 країнах світу.  

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info