15.9 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський район поки на 40% виконав планове завдання призову на строкову військову службу

 Білозерка.info

23 березня 2018 року голова Білозерської РДА Віктор Романов, представники районного військового комісаріату, правоохоронних органів, закладів охорони здоров’я, сільські голови, члени районної призивної комісії Білозерського району взяли участь у селекторній нараді, яку проводив заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан щодо проблемних питань, які виникають при проведенні в області весняного призову на строкову військову службу. 

Військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік зазначив, що цього року до лав Збройних Сил України Херсонська область має направити 610 громадян. В рамках призовної кампанії проводиться робота з районами щодо своєчасного й ефективного оповіщення населення та доставлення потенційних призовників до місцевих військових комісаріатів.

Під час наради також обговорили порядок взаємодії правоохоронних органів та військових комісаріатів в частині спільного оповіщення громадян, які ухиляються від проходження строкової служби.

Під час свого виступу голова районної державної адміністрації Віктор Романов повідомив про хід проведення весняної призовної кампанії в районі та зазначив, що станом на сьогодні, при плановому завданні призову на строкову військову службу для Білозерського району – 42 чол., готових до відправки до війська – 17 чол., що становить 40% від плану. Віктор Романов запевнив, що район докладе максимум зусиль для виконання поставлених завдань призову на строкову військову службу. 

Підсумовуючи результати обговорення заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан підкреслив, що для досягнення стовідсоткового результату проведення призовної кампанії на строкову військову службу необхідно якісно змінити підхід до виконання поставлених завдань та залучити всі можливі ресурси, в першу чергу, місцевих громад і громадських організацій.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info