28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський музей презентував власний логотип

  • 
    
    <hr>
    
    

Білозерський районний музей ім. Дмитра Багалія планує бути не тільки культурним майданчиком, а й залучати додаткові ресурси для розвитку громади.

Вчора, 15 вересня відбулася презентація нового логотипу Білозерського музею. Про його ідеї створення та походження розповів Сергій Дяченко, краєзнавець та експерт музейної справи. Він захоплююче повідав про історію районного музею та про плани на майбутнє.

 Білозерка.info

Не менш вражаючим був виступ історичного реконструктора Андрія Лопушинського, який презентував особливості реконструкції одягу  XVIII століття, що використовуватиметься в подальшій діяльності музею.

 Білозерка.info

«Ми відмовляємось від тези про те, що в музеї нічого не можна чіпати, – говорить Олег Волошин, завідувач Білозерського районного музею. –  Ми віримо в те, що для того, щоб зрозуміти культуру, її треба сприймати не тільки на зір та на слух, але й тактильно! У нас є багато ідей, які так і просяться бути втіленими в життя».

 Білозерка.info

Презентація логотипу проходила в рамках проєкту «Конкурентоспроможна громада – конкурентоспроможний музей!», що розпочався в липні цього року за підтримки Українського культурного фонду.

  Білозерка.info

Музей має амбітні плани на майбутнє –  це і створення інноваційних експозицій, в яких замість звичного музейного “не чіпайте руками” працював би принцип фізичної та інтелектуальної взаємодії між відвідувачем та артефактами експозиції, і проведення різноманітних культурних заходів, і включення Білозерського музею в туристичні маршрути та створення веб-сайту, де кожен зможе «прогулятись музеєм онлайн».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info