22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерський ліцей отримав 26 ноутбуків від Святого Миколая

Білозерська селищна рада подарувала науковому ліцею ім. О.Я. Печерського 26 ноутбуків на Святого Миколая. 

 Білозерка.info

У Білозерці триває комп’ютерне оснащення шкіл. Білозерська селищна рада придбала 26 ноутбуків з комплектуючими для наукового ліцею ім. О.Я.Печерського. 124 тис. гривень на придбання техніки виділено з місцевого бюджету, інша частка – співфінансування з державного бюджету.

Сьогодні, в День святого Миколая, селищний голова Антоніна Чередник та голова райдержадміністрації Андрій Неделько вручили ноутбуки першачкам з ліцею. Окрім цього, Святий Миколай подарував учням закладу солодощі. Малеча залишилась задоволеною.

«Вітаю з Днем святого Миколая – святом радості та щедрих подарунків, – розпочала своє привітання Антоніна Чередник. – Але запам’ятайте, що головний подарунок, який ви можете отримати в навчальному закладі – це знання! Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя.

Після вручення подарунків Антоніна Чередник, Андрій Неделько, директор ліцею Антон Власюк, заступник директора Аліна Романовська та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус провели робочу нараду. Керівництво громади та району вислухали нагальні проблеми освітян та пообіцяли сприяти їх вирішенню.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info