Білозерській громаді надали обладнання для водопостачання

0
183

Комунальне підприємство у Білозерській ТГ отримало оснащення для проведення ремонтних робіт.

Про це повідомила Білозерська селищна військова адміністрація у Facebook.

Технічна допомога для білозерських комунальників надійшла від БФ «Ранок Відродження». КП «Надія» Надеждівського старостинського округу нещодавно передали витратні матеріали і 160 метрів труби.

Раніше обладнання для комунальників надходило від програми USAID DOBRE і БФ «Південна стратегія розвитку».

  • Олександрівському комунальному підприємству передали обладнання для водопостачання. Комунальники отримали регулятор тиску води на рівні від 1,5 до 8 бар, трубу ПЕ (50 м), муфти універсальні чавунні тощо. Оснащення надійшло від ГО “Міжнародна Солідарність”.
  • Агропідприємство у Киселівці Чорнобаївської громади отримало модульні зерносховища. Раніше фірмі надавали посівний матеріал на весняно-польові роботи, трактор та сівалку. Допомогу передало Міністерство аграрної політики та продовольства України та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.
  • Жителям Білозерської та Дар’ївської громад, які постраждали від підриву Каховської ГЕС, видали побутову техніку. 2 пральні машинки, 3 холодильника та 6 сушильних машин отримали мешканці Білозерки. 18 одиницями побутової техніки забезпечили людей, що проживають у Дар’ївській СТГ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь