6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Білозерські вогнеборці приймають участь в ліквідації лісової пожежі

 

Вже другу добу поспіль наш підрозділ спільно з усіма районами підрозділами ДСНС області та колегами з інших областей приймає участь у гасінні пожежі на території Раденського лісництва Олешківського лісового господарства.

Після ранкового обльоту території працівники лісової охорони визначили масштаб пожежі, а саме близько 250 га, з яких 100 га верхової. 
Організовано розстановку сил та засобів на чотирьох оперативних дільницях для гасіння пожежі та створення мінералізованих смуг з метою недопущення розповсюдження вогню. 


До ліквідації пожежі залучено 220 чол. та 75 од. техніки, з них: від ДСНС 137 чол. та 39 од. техніки, у тому числі 3 од. авіаційної техніки (від ДСНС – 2 літаки АН-32П, від Міноборони – вертоліт МІ-8), від лісового господарства 78 чол. та 35 од. техніки, з них 5 тракторів, від Міноборони 5 чол. та 1 од. техніки.


Координацію заходів щодо гасіння пожежі здійснює оперативна група Головного управління ДСНС у Херсонській області.

 

 

За  матеріалами: Білозерський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info