20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерські учні дізналися про застосування дронів на майстер-класі Олега Марчука

Про широке застосування інформаційних технологій сьогодні, 30 січня 2020р., дізналися учні Білозерського наукового ліцею ім.О.Я.Печерського на майстер-класі “Дрон – технологія майбутнього!”, який провів фотограф-мандрівник з Олександрівки Олег Марчук.

 Білозерка.info

Завдяки своєму захопленню Олег побував в різних куточках України і за її межами, готував матеріали для сюжетів відомих телеканалів та рекламні відеоролики для великих підприємств, побачив недосяжні людському оку краєвиди і показав їх нам.  Саме завдяки “висотним” відео Олега Станіславські скелі стали відомими на всю країну та увесь світ, вони стали туристичною візитівкою Станіславської громади.

 Білозерка.info

Дізнавшись про майстер-класи, які відбулися у Широкобалківській та Станіславській школах напередодні, батьки запросили мандрівника провести майстер-клас для білозерських дітей і дуже вдячні фотографу за те, що він погодився! Слід відмітити, що ідея проведення заходів такого формату зародилася в голові О.К.Голобородька, її підтримав Олег Марчук, а допомогли зреалізувати у відділі освіти, молоді та спорту Станіславської ОТГ.

 Білозерка.info

На згадку учасникам та учасницям майстер-класу залишилися дрон-селфі щасливих дітей та декілька “висотних” фотографій Білозерки, якими ділимося з вами залюбки! 

 Білозерка.info

 Білозерка.info

Відеорепортаж з майстер-класу можете переглянути тут: 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info