18.1 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерські таеквондисти вибороли ІІ місце на Кубку Херсонської області

 Білозерка.info

6 жовтня у Херсоні відбувся Кубок Херсонської області з таеквон-до  ITF серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів з міст: Білозерки, Нової Каховки, Каховки, Берислава, Херсона, Таврійська. Білозерку представляли вихованці Центру творчості дітей, юнацтва та молоді селищної ради (керівники Драгуш Сергій Леонідович та Третяк Ганна Андріївна).

В напружених поєдинках юні таеквондисти ЦТДЮМ вибороли 14 призових місць: І місце – 5 чоловік, ІІ – 3 чоловіки, ІІІ – 6 чоловік.

У загальному заліку команда  ЦТДЮМ, у кількості 20 вихованців, посіла почесне ІІ місце. ІІІ місце – у команди м. Херсон. Переможцем стала команда з Нової Каховки.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів з перемогою, бажаємо їм подальших   рекордів!

Велика подяка батькам вихованців за підтримку своїх дітей.

Джерело: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info