20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерські спортсмени серед переможців

 Білозерка.info

Чемпіонат Херсонської області з TAEKWON-DO ITF серед юнаків та юніорів, який відбувся 3 лютого 2019 року в приміщенні ТРЦ «Фабрика», зібрав команди юних спортсменів з Херсона, Берислава, Каховки, Нової Каховки, Таврійська, Білозерки та Білозерського району.

Команду Білозерського району представляли вихованці гуртка Таеквон-до комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області».

Цей захід вкотре показав рівень спортивної майстерності юнаків та юніорів, як в індивідуальних, так і в парних змаганнях. Нагороджені  призовими дипломами Пітєров Ростислав – І місце, Пітєров Ярослав – І місце, ІІ місце, Куралов Антон – ІІІ місце, Письменна Софія – ІІ місце, Балєлов Віталій – ІІ місце, Балло Павло – І місце, ІІ місце, Зубко Григорій – І місце, Морозенко Дмитро – І місце, ІІІ місце, Мрих Ярослав – ІІІ місце.

 Для вихованців тренерів Палія Р.С., Драгуша С.А. та Третяк А.А. було почесним отримати за загальнокомандну першість ІІ-ге місце та Кубок. Так тримати, юні спортсмени, до нових звершень та перемог!!!

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info