37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Білозерські школярі зайняли I місце в обласному конкурсі “Космічні фантазії”

У Херсоні завершився обласний конкурс-виставка «Космічні фантазії», який проходив в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Найбільшу кількість призових місць отримали учні закладів освіти Білозерської селищної ради. У підсумку Білозерська громада зайняла І місце.

Підсумки підводились серед учнів та вихованців гуртків різних вікових груп у номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, ліплення, вишивка, в’язання, лозоплетіння, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання. Роботи учнів відрізнялися неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info