29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерські “Розумники” відзначені дипломом ІІ ступеня на Обласному профіквесті

 Білозерка.info

11 травня відбувся фінал інноваційного проекту “Обласний профіквест “В долонях степу і Дніпра”. Масовий профорієнтаційний захід проходив на історико-розважальному комплексі “Зелені хутори Таврії” у Голопристанському районі.

Під час творчих презентацій у окремих категоріях профіквест-команди з усієї Херсонщини представляли найпривабливіші туристичні перлини рідного краю. Багато конкурсів і багато переможців.

І приємно відзначити, що у одній з номінацій високу оцінку журі отримала і білозерська команда “Розумники”: Диплом II ступеня у категорії “Краща PR-кампанія інноваційного проекту для учнівської молоді “Обласний профіквест “В долонях степу і Дніпра”.

А куратори команди бібліотекар Колесник С.О. (Білозерська РДБ) та вчитель Царюченко Н.В. (Білозерська гімназія) були відзначені Подяками від Голови обласної державної адміністрації.

А ще… білозерські школярі чудово провели день, побувавши майже на всіх “хуторах”, вивчаючи найрізноманітніші ремесла і промисли Херсонщини.

Світлана Роман

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info