18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерські правоохоронці складали заліки зі службової підготовки

 Білозерка.info

2 жовтня 2019 року працівниками Тренінгового центру та ГУНП в Херсонській області було організовано проведення перевірки рівня службової підготовленості поліцейських Білозерського відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області.

Рівень знань поліцейських визначався шляхом виконання тестових завдань з функціональної, загальнопрофільної, тактичної та вогневої підготовок, вправ зі стрільби та нормативів з вогневої підготовки, ситуативних завдань і контрольних вправ з фізичної підготовки.

Поліцейським, які за результатами першого етапу отримали оцінку «незадовільно» зі службової підготовки або з тих чи інших причин не складали заліки взагалі, через 30 днів буде надано можливість перескласти заліки. Ті поліцейські, які за результатами другого етапу не перездадуть заліки, будуть направлені на п’ятиденне навчання до Тренінгового центру ГУНП в Херсонській області.

Білозерське відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info