22 C
Kherson
Неділя, 1 Жовтня, 2023

Останні новини

Білозерське управління соціального захисту отримало перші “бебі-бокси”.

 Білозерка.info

 Білозерка.info

В Україні з 1 вересня кожній родині, в якій народжується дитина, дарують пакет малюка (бебі-бокс). Це набір із 25 необхідних для малюка речей, загальна вартість яких — 5 тисяч гривень. У Кабінеті міністрів упевнені, така соціальна допомога частково зменшить витрати батьків в перші тижні життя їхньої дитини.

Яка процедура?

Юридичним приводом для отримання пакету є копія виписки з пологового будинку або свідоцтво про народження немовляти. Детальнішу інформацію можна отримати в пологовому будинку.

Коли можна забрати?

Згідно з нормами, отримати бебі-бокс потрібно в день виписки матері і дитини з пологового будинку. Якщо ж у цей день у лікарні не було такої коробки, сім’ї новонародженого немовляти потрібно звернутися до місцевого відділу соціального захисту населення. Після чого органи місцевого самоврядування повинні протягом 17 днів передати родині бебі-бокс.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info