28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерське бюро правової допомоги інформує

 Білозерка.info

З 01.01.2017року по 01.09.2017року працівниками Бюро прийнято 1246 звернень, при цьому видано наказів про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначено адвокатів за 146 зверненнями.

Мешканцям Білозерського району Бюро надає наступні види правових послуг:

– правові консультації та роз᾽яснення;

– допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру;

– складання процесуальних документів – позовних заяв, заперечень тощо;

– безпосередній захист у судах.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; інші.

Ми працюємо за адресою: смт. Білозерка, вул. Свободи, 108 (приміщення редакції газети «Придніпровська зірка»).

Режим роботи : пн.-пт 8.00-17.00, сб-нд –вихідні дні,

Телефони : 33-2- 60, (068)364-86- 28; (095)423-61- 23. При собі обов᾽язково потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти!!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info