Білозерська СВА виплатила понад 400 тисяч гривень постраждалим внаслідок російської агресії

0
215

Протягом минулого року Білозерська СВА спрямувала з місцевого бюджету 464 тисячі гривень на матеріальну допомогу постраждалим внаслідок російської агресії.
Про це нашому кореспонденту повідомили у Білозерській СВА.
Кошти отримали 194 мешканця громади. Розмір виплат пораненим та сім’ям загиблих склав до 15 тисяч гривень на одну родину.

Також матеріальну допомогу з місцевого бюджету надали постраждалим від підтоплення. На відповідну мету спрямували 640 тисяч гривень, котрі виплатили 72 особам.
Окрім того, в рамках програми “Турбота”, 78 мешканців громади, які постраждали від російської агресії, отримали 234 одиниці побутової техніки (холодильники, газові плити, пральні машини). Також власникам пошкодженого майна видали більше 10 тисяч ОСБ-плит і майже стільки ж ремонтних будівельних наборів.

  • У 2024 році видатки на заробітну плату працівників бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету Білозерської громади зменшилися удвічі. На відповідну мету заплановано витратити 56 673 700 грн, що на 65 211 219 грн. менше у порівнянні з плановими показниками на 2023 рік, які складали 121 884 918,71 грн.
  • Мешканці Дар’ївської громади збирають кошти на авто для підрозділу ЗСУ, в якому служить їхній земляк Олексій Пономаренко. До того як піти на фронт добровольцем, чоловік волонтерив та активно допомагав односельцям Долучитися до збору можна за посиланням.
  • Група з 25 дітей та 5 дорослих, які живуть у Білозерці, Чорнобаївці, Велетенському, Станіславі, Приозерному та Херсоні, вирушила на оздоровлення до Польщі. У програмі відпочинку – екскурсії, майстер-класи та різноманітні зимові активності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь